שיטת השערה גבות ברעננה

שיטת השערה מאפשרת מילוי של הגבות ובפיגמנט הטבעי שלהן, מה שמייצר מענה מתאים לנשים וגברים בעלי שיער גבות דליל או עם חלקים שאין בהם שיער וזקוקים לנפח איכותי ומלא יותר. כיום עיצוב הגבות נחשב לחלק מהותי מאוד במראה הפנים והודות לשיטה זו, ניתן להגיע לתוצאות איכותיות ולאורך זמן.

כיצד מבצעים את הטיפול בשיטת השערה?

הטכניקה מבוססת על מכשיר חשמלי ייעודי או כלי ידני, אליהם מתחברת מחט שיוצרת בעור זקיקי שיער או הדמיית שיער. המחט טבולה בפיגמנט הגבות הרצוי וחודרת לשכבת העור הראשונה בלבד כך שאיננה נחשבת לקעקוע. התוצאה המתקבלת משפיעה משמעותית על צורת הגבות ומביאה להשלמת תווי הפנים באופן רצוי ואסתטי, ללא הותרת פגמים או חלקים "לא גמורים".

שיטת השערה גבות

שיטת השערה גבות

למי זה מתאים?

בעלי עור יבש או רגיל יוכלו ליהנות מיישום שיטת השערה כרגיל וליהנות מתוצאה שתישאר איתם למשך כשנה לפחות. אם מדובר בעור שומני עד מעורב, התוצאה תחזיק פחות זמן. חשוב שבעלי עור שומני או מעורב יידעו בנוסף שכאשר יד בלתי מיומנת מבצעת את הטיפול, עשויות להיווצר גם נקודות שבהן הפיגמנט מתחבר לגושי הצללה ומשתנה באופן לא רצוי. 

השיטה כאמור תתאים לכל מי שהגבות שלה זקוקות לעיבוי, מילוי ונפח. היא מאפשרת "להרים" את הגבה כדי לתקן מראה עייף ונפול וליצור מראה קבוע ויעיל לשטח הגבה לאורך זמן ללא איפור נוסף.

למי זה לא מתאים?

הטיפול לא מומלץ לנשים שסובלות מרגישויות ואלרגיות בעור. 

 

מוזמנת להתייעץ בטלפון – גבות בשיטת השערה. לחיוג לחצו כאן  073-7614447 

כמה עולה איפור קבוע בשיטת השערה?

הממוצע בשוק עומד על 1,500-2,500 ₪, כאשר השינוי במחיר תלוי במשך הפעולה עצמה ומורכבותה, אם כי מה שהכי חשוב לעמוד עליו הוא המיומנות וההכשרה של הקוסמטיקאית המבצעת את הטיפול.

 

כמה זמן נמשך הטיפול?

שיטת השערה מתרחשת בדרך כלל בטיפול בודד שאורך כשעתיים-שלוש. הטיפול נפתח בתחקור הכולל בדיקה של צורת הגבות, רמת הדלילות והצבע שלהן, הצורך והמטרות של הלקוח/ה ולעתים גם צילום תמונות. רק לאחר שנקבעו כל ההחלטות המתאימות אפשר לצאת לדרך ולהגיע למראה גבות יפות, מלאות ומטופחות שמעניקות מראה חיוני וצעיר. 

 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ – גבות בשיטת השערה. לחיוג לחצו כאן  073-7614447