קעקוע גבות

האם אי פעם תהית לגבי קעקוע גבות וביקשת להבין האם זו שיטה שמתאימה לך? במאמר הבא ננסה להסביר למי יתאים הקעקוע, כיצד הוא מבוצע והאם הוא יתרום ספציפית למראה הגבות הקיים.

יצירת מראה רענן ומטופח 

בעולם הביוטי לא מפסיקים לחדש ולהגיש פתרונות אפקטיביים המשמרים ומשפרים את מראה הפנים, לרבות אמצעים שיאטו את תהליך ההזדקנות ויספקו מראה קורן, צעיר וחזק יותר לפנים ועור הפנים. אחד מהפתרונות הללו הוא קעקוע גבות, שעונה על הצורך במראה מסודר, עשיר ומטופח, מתוך הבנה כי לגבות יש השפעה מכרעת על מראה הפנים האסתטי. 

מה זה קעקוע גבות?

חשוב להפריד את סוגיית הקעקועים ה"רגילים" שמבטאים צורך אומנותי, ערכים ומסורות שונות (בתרבויות סביב העולם), מאשר קעקועים הנתפסים כאקט לשיפור ושיקום קוסמטי. קעקוע גבות או בשמו המקצועי: "שיטת השערה", למעשה משתמש במחט עדינה הטבולה בפיגמנט השיער הקיים בגבות המטופלת ומשרטט בצורה מקומית עדינה בכל אזור צמיחה דליל, אפרפר או פגום כך שהתוצאה תיראה טבעית ואותנטית. 

קעקועי גבות מתבצעים להבדיל מקעקוע רגיל על שכבת הדרמיס בלבד – השכבה העליונה של עור הפנים. כתוצאה מפעולה רק בשכבה זו, הקעקוע, כלומר תוצאתו המלאה והאסתטית יישאר עם המטופלת כשנה לפני שיהיה צורך בחידוש. קעקועים רגילים לעומת זאת, חודרים גם אל שכבת האפידרמיס – השכבה השניה, מה שמאפשר להם לקבל מראה נצחי וקבוע על העור. 

אז למה לא משתמשים בקעקוע רגיל?

זה אפשרי אמנם, אך צריך לזכור מספר דברים: ראשית, עור הפנים ובייחוד באזור הגבות הוא דקיק ועדין מאוד, מה שמצריך עבודה עדינה ככל האפשר. שנית, קעקוע "רגיל" דוהה גם הוא, אך מאחר ואת הדהייה הזו לא ניתן להסתיר או לבטל, הוא יישאר שם לנצח ועשוי לפגוע לאחר שנים במראה הכללי של הגבות. 

אז למי זה מתאים?

כל אחת שמחפשת דרך נוחה להעשיר את מראה הפנים וללא צורך באיפור תדיר, תוכל לפנות לעולם האיפור הקבוע. השיטה תתאים מאוד למי שחווה צפיפות לא טובה, צמיחה הפוכה, דלילות, גבות שהאפירו ועוד. היא תתאים לנשים שרוצות לשמור על מראה הפנים אך אינן יכולות להתאפר בשל בעיות רפואיות (אלרגיה למשל) או שמעוניינות בפתרון קבוע שיהיה אפשר ליישם אחת לשנה-שנתיים ללא צורך בהתאפרות עצמית או רכישת מוצרים מתאימים. 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות בקלניקה ברעננה – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447