close

עיצוב גבות

הגבות מספקות לנו את מסגרת הפנים ובשנים האחרונות הפך עיצובן לחלק בלתי נפרד מעולמות הביוטי והקוסמטיקה, מתוך הבנה כי מסגרת העיניים משקפת מבע ומראה ספציפי. עיצוב גבות שלא מתאים למבנה הפנים וצורתן ישפיע משמעותית על המראה: גבות מורמות יצרו מראה מופתע למשל, בעוד שגבות רחוקות מאוד זו מזו מקצרות את האף.

עיצוב גבות – איך עושים את זה נכון?

נהוג לעצב גבות על פי 3 נקודות מרכזיות שאפשר לצייר ביניהן קו דמיוני. המבנה האידיאלי הוא גבה ברוחב אחיד מתחילת ועד נקודת הגובה שלה, כאשר “שיא” ההתרוממות שלה ועד קצה העין הולך ונהיה צר יותר. לפניכם שלושת הנקודות המרכזיות:

  1. הזווית הפנימית של העין, שמתקבלת בקו ישר עם האף.
  2. נקודת ה”שיא” של הגבה בה מבוצע העיקול להמשך הגבה
  3. עיצוב גבות מהזווית החיצונית, שיוצרת חיבור עם זוויות העיניים והאף בקו אלכסוני.

סגנון הגבות חייב להתאים בראש ובראשונה למבנה האישי של הפנים. באשר לרוחב, עליו להתעצב על פי גודל הפנים. באופן הזה, פנים קטנות יזדקקו לגבות דקות יותר ופנים גדולות לעבות יחסית. 

אם מראה הפנים אובלי, כל סגנון גבות קיים יתאים לו מאחר והפרופורציה שלו מוצלחת. אם מראה הפנים עגול יותר, עדיף שהגבות יעוצבו יותר לגובה מאשר לרוחב, למשל כזווית חדה או קשתית. מראה מוארך יצטרך טשטוש של אורך הפנים כך שמומלץ שעיצוב הגבות יהיה ישר. פנים מרובעות יזדקקו לגבות גבוהות וזוויתיות שיטשטשו את קו הלסת הדומיננטי. ומה לגבי פנים בצורת לב? כאן ההמלצה המקצועית היא ליצור גבות מעוגלות בהן הקשת בינונית או גבוהה, מה שיעדן את הסנטר המחודד. 

 

טכניקות נוספות לאחר מריטת השערות ועיצוב הגבות:

לאחר שעיצוב הגבות הושלם בהתאם לצורה והסגנון הרצויים, ניתן להשתמש במוצרים שונים להשלמת המראה. ניתן להשתמש בעיפרון קלאסי שתורם להצללה עבור גבות שאינן מלאות וצריך לשרטט אותן, להרים או להאריך. העיפרון מספק מראה מדויק ובאופן פשוט ומהיר. אופציה נוספת היא שימוש בצללית עם פיגמנט מט ומרוכז, מה שיצור מראה רך וטבעי ויתאים למילוי בעיקר. אם דרוש עיצוב מלא לגבה יהיה ניתן להשתמש בג’ל לגבות, אך חשוב לדעת שהדבר דורש תרגול ומיומנות (בדומה לאייליינר) ומצריך שימוש במברשת סירוק צפופה. וכמובן שניתן להשתמש גם במסקרה לגבות שתעניק מראה תלת מימדי דומיננטי ומלא יותר. 

איפור קבוע

עיצוב גבות קבוע הפך לחלק מרכזי בתחום הקוסמטיקה ופונה למי שמעוניינת להיפטר מהאיפור היומיומי וליצור מראה אחיד וקבוע. שיטת השערה והמיקרובליידינג מאפשרות עיצוב לגבות בצורה טבעית מאוד, ע”י מחט דקה המדמה את שערות הגבה הקיימות ומשתלבת איתן בצורה טובה. 

ניתן לקבוע פגישה – לעיצוב גבות.  לחצו כאן  073-7614447

שאלות ותשובות

האם מדובר בקעקוע?

קעקוע רגיל חודר לשכבת האפידרמיס (שכבת העור העמוקה יותר), מה שמותיר את הפיגמנט על העור לנצח. מאחר ואזור העור בגבות דק ורגיש בהרבה, מדובר בטכניקה עדינה יותר שתוצאותיה יפוגו לאחר תקופה ויהיה ניתן לחדש את מראה הגבות באותה השיטה שוב וכמובן לבצע שינויים עם הזמן, כאשר המראה כבר לא מתאים לך.

לכמה זמן זה מחזיק?

מדובר באיפור קבוע שמחזיק מעמד למשך שנה בממוצע. שיטת השערה "תופסת" טוב יותר לבעלות עור רגיל ויבש. בעלות עור מעורב או שומני יצטרכו לחדש את הגבות בתדירות מעט גבוהה יותר.

למי זה מתאים?

לכל אחת שמעוניינת להפסיק להתאפר על בסיס יומיומי או שאיננה מתאפרת בעקבות קושי רפואי מסוים, בעלות ובעלי שיער גבות דליל או אזורים ללא צמיחה כלל, גבות שהאפירו או בעלות מראה לא אחיד וסימטרי.

האם שיטת השערה מחליפה צבע?

להבדיל משיטות קודמות לאיפור גבות קבוע, שיטת השערה משתמשת במכשור איכותי ופיגמנטים טובים ולכן לא אמורה להחליף צבע. חשוב לוודא שעובדים מול אשת מקצוע שמשתמשת בחומרים איכותיים ומבצעת את הטכניקה מתוך ניסיון ובקיאות ברמה טובה מאוד. המטרה היא לבחור בצבע בהתאם לצבע הגבות הטבעיות, כדי ליצור מראה שמשתלב בצורה המושלמת.

האם ניתן להסיר את זה?

בשיטת השערה ניתן לבצע מחיקה בלייזר, כך שהתוצאה הפיכה. בנוסף, כעבור שנה בממוצע המראה יזדקק לחידוש, כך שאפשר להימנע מלבצע את הטכניקה פעם נוספת.