?עיצוב גבות טבעי – איך עושים את זה נכון

הגבות מספקות לנו את מסגרת הפנים ובשנים האחרונות הפך עיצובן לחלק בלתי נפרד מעולמות הביוטי והקוסמטיקה, מתוך הבנה כי מסגרת העיניים משקפת מבע ומראה ספציפי. עיצוב גבות שלא מתאים למבנה הפנים וצורתן ישפיע משמעותית על המראה: גבות מורמות יצרו מראה מופתע למשל, בעוד שגבות רחוקות מאוד זו מזו מקצרות את האף.

 

ליעוץ ראשוני ללא עלות  לחצו כאן  073-7614447

 

טכניקה מומלצת לעיצוב גבות:

עיצוב גבות על פי 3 נקודות מרכזיות שאפשר לצייר ביניהן קו דמיוני. המבנה האידיאלי הוא גבה ברוחב אחיד מתחילת ועד נקודת הגובה שלה, כאשר "שיא" ההתרוממות שלה ועד קצה העין הולך ונהיה צר יותר. לפניכם שלושת הנקודות המרכזיות:

  1. הזווית הפנימית של העין, שמתקבלת בקו ישר עם האף.
  2. נקודת ה"שיא" של הגבה בה מבוצע העיקול להמשך הגבה
  3. עיצוב גבות מהזווית החיצונית, שיוצרת חיבור עם זוויות העיניים והאף בקו אלכסוני.

סגנון הגבות חייב להתאים בראש ובראשונה למבנה האישי של הפנים. באשר לרוחב, עליו להתעצב על פי גודל הפנים. באופן הזה, פנים קטנות יזדקקו לגבות דקות יותר ופנים גדולות לעבות יחסית.

 

אם מראה הפנים אובלי, כל סגנון גבות קיים יתאים לו מאחר והפרופורציה שלו מוצלחת. אם מראה הפנים עגול יותר, עדיף שהגבות יעוצבו יותר לגובה מאשר לרוחב, למשל כזווית חדה או קשתית. מראה מוארך יצטרך טשטוש של אורך הפנים כך שמומלץ שעיצוב הגבות יהיה ישר. פנים מרובעות יזדקקו לגבות גבוהות וזוויתיות שיטשטשו את קו הלסת הדומיננטי. ומה לגבי פנים בצורת לב? כאן ההמלצה המקצועית היא ליצור גבות מעוגלות בהן הקשת בינונית או גבוהה, מה שיעדן את הסנטר המחודד. 

טכניקות נוספות לאחר מריטת השערות ועיצוב הגבות:

לאחר שעיצוב הגבות הושלם בהתאם לצורה והסגנון הרצויים, ניתן להשתמש במוצרים שונים להשלמת המראה. ניתן להשתמש בעיפרון קלאסי שתורם להצללה עבור גבות שאינן מלאות וצריך לשרטט אותן, להרים או להאריך. העיפרון מספק מראה מדויק ובאופן פשוט ומהיר. אופציה נוספת היא שימוש בצללית עם פיגמנט מט ומרוכז, מה שיצור מראה רך וטבעי ויתאים למילוי בעיקר. אם דרוש עיצוב מלא לגבה יהיה ניתן להשתמש בג'ל לגבות, אך חשוב לדעת שהדבר דורש תרגול ומיומנות (בדומה לאייליינר) ומצריך שימוש במברשת סירוק צפופה. וכמובן שניתן להשתמש גם במסקרה לגבות שתעניק מראה תלת מימדי דומיננטי ומלא יותר. 

ניתן לקבוע פגישה – לעיצוב גבות.  לחצו כאן  073-7614447