עיצוב גבות בשיטת השערה

בעבר הדגשנו שפתיים. אחר כך הגיע גם הסומק שמטפיח את הלחיים ומוסיף להן מימד חמים ומשורטט. אך כך הגיעה ההבנה כי גם לעיניים מגיע מקום חשוב משלהן שישפיע על הגימור הכולל לפנים. ומה היום? כיום אף אחת לא תעז לפסוח על הגבות, כפתח למראה הפנים, הצורה וגם השילוב שלהן עם יתר אזורי הפנים המודגשים. עיצוב גבות בשיטת השערה הוא חלק בלתי נפרד מתורת עיצוב הגבות כיום וכך הוא מתבצע:

למה לעצב את הגבות?

אין עוררין על כך שגבות טבעיות, מלאות ובריאות הוא הרבה מעבר לטרנד. מראה הגבות מקבע את מראה הפנים וחשוב שהוא יתאים להן בצורה מדויקת ואחידה, ללא חורים או חריגה בצורה שיפגעו במראה ויצרו תחושה זועפת או מופתעת מידי. אם העיניים שלנו אומרות הכל, הרי שגם לגבות יהיה בכך חלק משמעותי.

מסיבה זו, רבות מתעניינות כיום בטכניקת איפור קבוע, הנקראת עיצוב גבות בשיטת השערה. מדובר בטכנולוגיה שמדמה את מראה השיער הטבעי של הגבות ומשתלבת איתו, במטרה לספק מראה אחיד, מטופח ואסתטי יותר, מה שיצור מראה רענן וצעיר. 

עיצוב גבות בשיטת השערה 

שיטת השערה היא שיטה יחסית חדשנית, בה מוחדר פיגמנט אל העור המקומי בגבות על ידי מחט, המחוברת למכשיר ידני או חשמלי. זהו איפור קבוע ולכן אפשר להחשיב אותו כמעין קעקוע הנותר על העור לאורך זמן לפני שיהיה צורך בחידוש. הטיפול הוא חד פעמי ואורך כשעה וחצי-שעתיים ומבוצע ע"י אלחוש ומדידה של הגבות וצבען הרצוי. המכשיר ימלא את הגבה בפיגמנט וכך יותיר מראה עשיר ואיכותי. שיטה זו תתאים למי שסובלת בדלילות בגבות, מראה אפרפר, חורים, חוסר צמיחה, פגמים בעור, קושי באיפור או רצון להפסיק להתעסק עם האיפור מידי יום והיא אידיאלית בעיקר לעור רגיל ויבש, שנהנים ממראה שמחזיק הרבה מאוד זמן מעמד.

אישה בעלת עור שומני ומעורב תוכל ליהנות גם היא מהשיטה, אך עליה לקחת בחשבון כי התוצאה אצלה תתפוגג מהר יותר. במקרים מסוימים, יהיה צורך לתחזק את הפיגמנט אחת למספר חודשים. 

מה ההבדל בין שיטת השערה למיקרובליידינג?

מיקרובליידינג הוא טכניקה המיושמת באמצעות עט להב ייחודי, שבו מוחדר פיגמנט המדמה את המראה הטבעי. כאן משרטטים את צורת הגבה מראש, עוברים על כולה עם הלהב וכך מתקדמים עד לסיום מלא לכל הצורה. שיטה זו זולה יותר מאשר עיצוב גבות בשיטת השערה, משום שהיא לא משתמשת במכשור מיוחד. היתרון שלה הוא בהשגת מראה טבעי מאוד, אך החיסרון הוא בהתפוגגות מהירה מאוד של האפקט. 

כמובן ששתי השיטות דורשות מיומנות וניסיון עשירים ולכן רצוי לבחור בקוסמטיקאית המתמחה בביצוע שיטת השערה ויש לה ביקורות טובות מאוד. 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ – גבות בשיטת השערה רעננה. לחיוג לחצו כאן  073-7614447