עיצוב גבות בשיטת הפודרה היא טכניקה המשמשת להגדרה והשבחת מראה הגבות. שיטה זו כוללת למילוי אזורים דלילים, יצירת צורה מוגדרת יותר והשגת גימור במראה טבעי. שיטת הפודרה פופולרית בקרב מי שרוצה להשיג גבות במראה מלא יותר ללא הטרחה של תחזוקת גבות יומיומית. הוא מציע מראה רך ומפוזר יותר בהשוואה לטכניקות אחרות כגון מיקרובליידינג או עפרונות גבות.  טכניקה זו מתאימה לצורות גבות שונות וניתן להתאים אותה למראה הרצוי – בין אם את מעדיפה גבות נועזות ודרמטיות או רכות וטבעיות יותר.  גבות למראה ללא רבב הממסגרות את פניך בצורה יפה. אז, אם את מחפשת דרך קלה לעצב את הגבות שלך עם תוצאות ארוכות טווח, נסh את שיטת הפודרה! זוהי אפשרות מצוינת למי שרוצה גבות מטופחות ומוגדרות /

שיטת הפודרה היא שיטה לתיקון ועיצוב גבות, תוך מתן פתרון קבוע שאינו מתבסס על שימוש יום יומי בתכשירי איפור או מריטה חוזרת. עיצוב גבות בשיטת הפודרה מתבצע באמצעות הזרקה של איפור קבוע אל הגבות, המקומות הדורשים השלמה, לצורך מילוי חורים, עיבוי הגבה, הדגשת הצבע הטבעי של הגבה, הארכת גבות קצרות וחסרות, תיקון גבות לא סימטריות ופגמים אחרים. הטיפול מתבצע בהתאמה אישית לצרכים של כל מטופלת, כולל הזרקה עדינה של פיגמנט המתבסס על מינרלים טבעיים ומותאם לצבע העור ולצבע הגבה, ויותר הצללה שמעניקה מראה גבה שלמה וטבעית בתורה הרצויה. 

איפור קבוע

יתרונות שיטת הפודרה

שיטת הפודרה מספקת יתרונות רבים ובין השיטות הפופולריות בתחום עיצוב הגבות:

  • פתרון ארוך טווח- שיטת הפודרה מתבססת על טכנולוגיית האיפור הקבוע ומעניקה מענה לתקופה מושכת בת שישה וכד שמונה חודשים, במהלכם צבע האיפור הקבוע דוהה בהדרגה.
  • אפשרות טיפול במגוון ליקויים בגבות- השיטה מתאימה לבעלות גבות דקיקות, בעלות חורים בגבות, גבות קצרות, גבות דלילות, גבות לא סימטריות ופגמים רבים נוספים. בתכנון נכון של מיקום ומינון הפיגמנט הרצוי והזרקה מדויקת ניתן לספק מענה לכל הללו ולליקויים רבים נוספים, ברמת דיוק גבוהה.
  • מראה טבעי- שיטת הפודרה מספקת מראה טבעי והפיגמנט מתמזג בצורה טבעית בצבע העור ובצבע שיערות הגבה.
  • טיפול קל ליישום, בטוח, מהיר ומתאים לכל סוגי העור והגבות.

שיטת הפודרה מחיר?

אם אתן תוהות לגבי עלות הצללת גבות בשיטת הפודרה, המחיר עבור הליך זה יכול להשתנות בהתאם לגורמים שונים כגון מיקום, מומחיות המטפלת ושירותים נוספים המוצעים. בדרך כלל, העלות נעה בין 700-1000 ש"ח לטיפול. עם זאת, חשוב לציין שזוהי רק הערכה כללית והמחירים עשויים להשתנות. תמיד מומלץ לעשות מחקר ולהתייעץ עם מטפלת מקצועית שתוכל לספק לך הצעת מחיר מדויקת בהתאם לצרכים הספציפיים שלך. זכרו שהשקעה בגבות שלך היא השקעה במראה הכללי שלך. אז, בין אם את מחפשת שיפור עדין או גבות מודגשות, הקפידי למצוא מטפלת בעלת מוניטין שיכולה לספק תוצאות בעלות מראה טבעי במסגרת התקציב שלך.

למי לא מומלץ לעשות טיפול בשיטת הפודרה?

טיפול הצללת גבות הוא אופציה פופולרית לשיפור הגבות, אך חשוב לציין שלא כולם מתאימים להליך זה. להלן מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון אם אתה חושב על הצללת גבות:

1. אלרגיות: אנשים עם אלרגיות לפיגמנטים המשמשים בהצללת גבות עשויים שלא לעבור טיפול זה. זה חיוני להתייעץ עם איש מקצוע ולדון בכל אלרגיה או רגישות שיש לך לפני שתמשיך.

2. מצבי עור: מצבי עור מסוימים כמו אקזמה, פסוריאזיס או דרמטיטיס יכולים להקשות על הפיגמנט להיצמד כראוי או להחלים כראוי לאחר ההליך. אם יש לך מצב עור פעיל באזור הגבות, אולי עדיף להמתין עד שהוא בשליטה לפני שתשקול הצללת גבות

3. טיפולים קוסמטיים אחרונים: אם עברת לאחרונה פרוצדורות קוסמטיות כמו הזרקת בוטוקס או חומרי מילוי לפנים באזור הגבות, רצוי להמתין עד שכל נפיחות או חבורות יחלפו לפני קבלת הצללת גבות.

4. נשים בהריון או מיניקות: עקב שינויים הורמונליים במהלך ההריון וההנקה, חלק מאנשי המקצוע ממליצים להמתין עד לאחר תקופה זו לפני ביצוע הצללת גבות.

זכרו, אלו הן הנחיות כלליות, וחיוני להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך שיוכל להעריך את מצבך האישי ולספק ייעוץ מותאם אישית.

לכמה זמן יכול להחזיק טיפול ?

 אורך החיים של הצללת הגבות שלך בשיטת הפודרה יכול להשתנות בהתאם לכמה גורמים. ראשית, זה תלוי בסוג העור של האדם ועד כמה הוא מטפל בגבותיו.

שנית, זה תלוי גם בטכניקה בה השתמש איש המקצוע שביצע את ההליך. באופן כללי, הצללת גבות בשיטת הפודרה יכולה להימשך בין שמונה חודשים ל-שנתיים.

עם זאת, חשוב לציין שזה לא כלל קשיח. אנשים מסוימים עשויים לחוות דהייה או שינוי קל בצבע מוקדם יותר מאחרים. כדי לשמור על הגבות המוצללות היפות שלך זמן רב ככל האפשר, יש כמה טיפים לטיפול לאחר שתוכל לעקוב אחריהם. אלה כוללים הימנעות מחשיפה מוגזמת לשמש, שימוש בקרם הגנה על הגבות שלך כאשר אתה בחוץ בשמש, ולחות באופן קבוע.

זכרו, הניסיון של כל אחד עם הצללת גבות יכול להיות שונה במקצת. תמיד עדיף להתייעץ עם איש מקצוע לפני ביצוע כל הליך קוסמטי כדי להבין למה אתה יכול לצפות מבחינת אריכות ימים ודרישות לטיפול לאחר.

למידע נוסף לחצי כאן