נשים רבות מנהלות מידי יום שגרת טיפוח אישית מורכבת הכוללת שימוש במוצרים יקרים וכמובן זמן כדי להשיג את מראה הפנים הרצוי. אך האם איפור קבוע מסוגל לפטור אותנו מכל צורך באיפור? למי זה בכלל מתאים ואיך זה מתבצע? באנו לענות על כל השאלות:

מהו איפור קבוע?

איפור קבוע או בשמו המקצועי: "מיקרו-פיגמנטציה", הוא טכניקה קוסמטית רפואית שנועדה כדי לאפר את הפנים ולהקנות להן מראה אחיד ואסתטי לאורך זמן. במידה מסוימת, אפשר להחשיב את האיפור הקבוע כקעקוע לכל דבר, אלא שבכל זאת ישנו הבדל מהותי: איפור קבוע חודר רק אל שכבת האפידרמיס (השכבה העליונה) של העור, בעוד שקעקוע מגיע גם אל השכבה השניה וכך למעשה מנציח את הפיגמנטים שלו. בהתאמה, האיפור הקבוע ילך וידהה עם הזמן, עד שיהיה צורך בביצוע מחדש (או השארת המצב הטבעי כפי שהוא).

 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות בקלניקה איפור קבוע ברעננה – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447

לשם מה הוא נועד?

איפור קבוע משתמש בחומרים עדינים למדי שמסוגלים לרענן את הפנים ולספק מראה מאופר ואסתטי, לטפל בבעיות אסתטיות שונות וכך גם להימנע מהאילוץ להותיר אותו על הפנים לצמיתות אם בעתיד נרצה לשנות או להפסיק את אפקט האיפור. 

מענה אסתטי לגברים ונשים

טיפולי איפור קבוע מבוצעים בעיקר באזור הפנים ומסוגלים לספק תוצאות מצוינות במגוון רחב של צרכים קוסמטיים: הדגשת קווי המתאר של הפנים, מילוי לגבות ויצירת צורה אחידה, מענה איכותי למי שסובלת מאלרגיה לתכשירי איפור או הזעת יתר הגורמת להסרה של האיפור, הענקת מראה מלא חיות ורעננות, שפתיים סדוקות או לא סימטריות, שחזור פטמות אחרי הקטנת חזה או הרמת חזה, הדמיית זקיקי שיער באזור הקרקפת וכמובן הסרה של איפור קודם ויצירת איפור חדש ומותאם יותר. 

מענה שיקומי לגברים ונשים

כמו כן, האיפור הקבוע מתפקד גם כמשקם לאזורי הפנים ויתר אזורי הגוף ומתאים לאנשים שמתקשים באיפור עקב נכות או מגבלה מסוימת, כיסוי לצלקות ופגמים מהותיים, שחזור פטמות לאחר שחזור שד וכריתה, שיקום לדלילות או התקרחות באזורי הגבות, הריסים והשיער עקב מחלה או טיפולים כימותרפיים, מחלות עור הגורמות לפיגמנטציה, פגמים מולדים ועוד.

סוגים נפוצים של איפור קבוע

האיפור הקבוע מתמקד במובן הפופולרי שלו בעיקר בגבות, השפתיים והעיניים (קו אייליינר וריסים) ומעניק לפנים מראה מלא ואסתטי יותר. את הטיפול ניתן לעבור מגיל 18 ללא צורך בסיבה רפואית או הוכחה לחשיבות הטיפול מכל סוג שהוא. כן חשוב שההתאמה אליו תיבדק מול הגורם המוסמך המטפל בכם ועליו להיות מנוסה מאוד על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. 

 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות בקלניקה ברעננה – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447

עיצוב גבות בשיטת השערה

בעבר הדגשנו שפתיים. אחר כך הגיע גם הסומק שמטפיח את הלחיים ומוסיף להן מימד חמים ומשורטט. אך כך הגיעה ההבנה כי גם לעיניים מגיע מקום חשוב משלהן שישפיע על הגימור הכולל לפנים. ומה היום? כיום אף אחת לא תעז לפסוח על הגבות, כפתח למראה הפנים, הצורה וגם השילוב שלהן עם יתר אזורי הפנים המודגשים. עיצוב גבות בשיטת השערה הוא חלק בלתי נפרד מתורת עיצוב הגבות כיום וכך הוא מתבצע:

למה לעצב את הגבות?

אין עוררין על כך שגבות טבעיות, מלאות ובריאות הוא הרבה מעבר לטרנד. מראה הגבות מקבע את מראה הפנים וחשוב שהוא יתאים להן בצורה מדויקת ואחידה, ללא חורים או חריגה בצורה שיפגעו במראה ויצרו תחושה זועפת או מופתעת מידי. אם העיניים שלנו אומרות הכל, הרי שגם לגבות יהיה בכך חלק משמעותי.

מסיבה זו, רבות מתעניינות כיום בטכניקת איפור קבוע, הנקראת עיצוב גבות בשיטת השערה. מדובר בטכנולוגיה שמדמה את מראה השיער הטבעי של הגבות ומשתלבת איתו, במטרה לספק מראה אחיד, מטופח ואסתטי יותר, מה שיצור מראה רענן וצעיר. 

עיצוב גבות בשיטת השערה 

שיטת השערה היא שיטה יחסית חדשנית, בה מוחדר פיגמנט אל העור המקומי בגבות על ידי מחט, המחוברת למכשיר ידני או חשמלי. זהו איפור קבוע ולכן אפשר להחשיב אותו כמעין קעקוע הנותר על העור לאורך זמן לפני שיהיה צורך בחידוש. הטיפול הוא חד פעמי ואורך כשעה וחצי-שעתיים ומבוצע ע"י אלחוש ומדידה של הגבות וצבען הרצוי. המכשיר ימלא את הגבה בפיגמנט וכך יותיר מראה עשיר ואיכותי. שיטה זו תתאים למי שסובלת בדלילות בגבות, מראה אפרפר, חורים, חוסר צמיחה, פגמים בעור, קושי באיפור או רצון להפסיק להתעסק עם האיפור מידי יום והיא אידיאלית בעיקר לעור רגיל ויבש, שנהנים ממראה שמחזיק הרבה מאוד זמן מעמד.

אישה בעלת עור שומני ומעורב תוכל ליהנות גם היא מהשיטה, אך עליה לקחת בחשבון כי התוצאה אצלה תתפוגג מהר יותר. במקרים מסוימים, יהיה צורך לתחזק את הפיגמנט אחת למספר חודשים. 

מה ההבדל בין שיטת השערה למיקרובליידינג?

מיקרובליידינג הוא טכניקה המיושמת באמצעות עט להב ייחודי, שבו מוחדר פיגמנט המדמה את המראה הטבעי. כאן משרטטים את צורת הגבה מראש, עוברים על כולה עם הלהב וכך מתקדמים עד לסיום מלא לכל הצורה. שיטה זו זולה יותר מאשר עיצוב גבות בשיטת השערה, משום שהיא לא משתמשת במכשור מיוחד. היתרון שלה הוא בהשגת מראה טבעי מאוד, אך החיסרון הוא בהתפוגגות מהירה מאוד של האפקט. 

כמובן ששתי השיטות דורשות מיומנות וניסיון עשירים ולכן רצוי לבחור בקוסמטיקאית המתמחה בביצוע שיטת השערה ויש לה ביקורות טובות מאוד. 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ – גבות בשיטת השערה רעננה. לחיוג לחצו כאן  073-7614447