אחד הסיוטים הגדולים של כל אישה הוא "ליפול" על אשת המקצוע הלא נכונה, שבמקום לנקות ולעצב כראוי את הגבות תחבל בצורה הקיימת, תיצור מראה לא מחמיא וגרוע מכך – לא תהיה קשובה לרצונות האסתטיים שלך לגבי המראה. כך תבחרי מעצבת גבות שתתאים לך:

לא מתפשרים על איכות ההכשרה של המעצבת

מידי שנה ניגשות אלפי קומטיקאיות חדשות לבחינות הסיום. רובן מסיימות קורס בודד כלשהו באחד מבתי הספר למקצועות היופי, בעוד שאחרות מסיימות בתי ספר פיראטיים שאינם מוכרים ע" משרד התעשייה והמסחר ומנצלות את השוק הפרוץ במטרה להתחיל לעבוד בתחום מבלי שאיש יכיר בסמכויותיהן האמיתיות.

כאן נכנסת לתמונה חשיבותה של ההסמכה. בבואך למעצבת הגבות בפעם הראשונה, דרשי להבין היכן סיימה את לימודיה ובדקי שמדובר במוסד לימודים מוכר ומקצועי. אל תתני לאף אחת שהוכשרה על ידי חברתה הקוסמטיקאית לטפל בפניך וודאי שמי שעומדת בפניך רכשה ניסיון רלוונטי בהתאם להכשרתה המקצועית בלבד. 

מה מותר ואסור?

התחרות, היעדר הפיקוח והביקוש העצום בשוק גורמים לקוסמטיקאיות רבות לעבוד גם בתחומים נוספים על דעת עצמן, מבלי שלמדו, נבחנו וקיבלו על כך תעודה. כך למשל, מניקוריסטית המציעה טיפולי פנים על דעתה האישית בלבד, איננה בהכרח יודעת שאסור להשתמש בתכשירים שריכוז החומצות בהם הוא מעל 16% או שנאסר עליהן לרקוח תכשירים בעצמן. 

איך לבחור מעצבת גבות?

בחרי במי שיודעת להסתכל על פנייך ולאבחן אותן, להציג תעודות מתאימות, ידיים נקיות לעבודה, לספק קבלה בסיום הטיפול ולהציע לך שירות הולם והוגן בהתבסס על הכשרתה הבלעדית. 

 

ניתן לקבוע פגישה – לעיצוב גבות.  לחצו כאן  073-7614447