מיקרובליידינג גבות

מיקרובליידינג גבות הוא פתרון לגבות דקיקות וחסרות פרופורציה, שמספק גבות יפות ומטופחות לאורך זמן. אז למי זה מתאים, האם זהו איפור קבוע וכיצד מיישמים את השיטה? הכל כאן:

טכניקת המיקרובליידינג נועדה לעיצוב ולבנייה של הגבות. האתגר העיקרי של השיטה הוא להתאים את הצורה הסופית לפנים של המטופלת וביחס למיקום הטבעי של הגבות הקיימות. זהו תהליך מדויק ביותר, שבו משתמשים בעט המכיל 10-12 מחטים זעירות. מחטים אלו טבולות בפיגמנט השיער הטבעי וצובעות את תאי העור החיצוניים. התוצאה המתקבלת היא של מראה המשתלב עם הגבות הקיימות ומקנה תחושה רעננה, אסתטית ומטופחת מאוד. 

האם זו שיטת השערה?

לא. מדובר בשתי שיטות שונות. מיקרובליידינג גבות נותר על שכבת האפידרמיס והשכבה החיצונית, כך שהאפקט יתפוגג מעצמו תוך שנה-שנתיים. שיטת השערה לעומת זאת, היא שיטה שתתאים למי שזקוקה לשיקום מהותי יותר, עם צבע דומיננטי ומילוי דרמטי של חורים ודלילות. קיימים גם הבדלים בשיטות העבודה, מאחר ומיקרובליידינג ממש ממשיך את הפיגמנט הקיים ואיננו משנה אותו לחלוטין. 

מיקרובליידינג גבות

כיצד מתרחש תהליך הטיפול?

תחילה יש לנקות יסודית את הגבות ולהשתמש במשחה מאלחשת. כעת הקוסמטיקאית תמדוד את הגבות ותצייר (ללא שימוש במחט) את הצורה הסופית והרצויה. כעת יש להשתמש בעט שמחדיר את הפיגמנט לעור תוך כדי הברשה. 

האם יש לשיטה זו חסרונות?

נתחיל מהעובדה כי אין סיכון או פגיעה בשיער הטבעי של הגבות. ניתן לתקן אותן ולנקות כרגיל, לשנות את הצבע אם צבע הגבות השתנה (בשל גיל או חשיפה מוגברת לשמש אצל אנשים מסוימים) וכמובן לעצב את הגבות לכדי מראה אחיד ללא צורך באיפור מידי יום. 

יחד עם זאת, צריך לזכור שזו טיפול יחסית פולשני. במקום שאיננו מנוסה או מומחה מספיק, עשוי להיווצר זיהום כתוצאה מפעולות לא זהירות או שימוש בחומרים זולים מידי. קיים תמיד גם הסיכון לתגובה אלרגית וחשוב להתייעץ על כך מראש. כמו כן, מספר ימים לאחר הטיפול אי אפשר להתאפר במטרה לאפשר לעור להשתקם. מומלץ להימנע גם ממאמץ שעשוי לגרום לזיעה מקומית ויביא לגירוי. 

האם מיקרובליידינג גבות כואב?

הדבר משתנה ממטופלת למטופלת, אך חשוב לציין שההליך עצמו ללא אחלוש הוא מורגש. האחלוש יתרום לריכוך משמעותי לתחושה במהלך הטיפול ומאחר ולא מדובר בקעקוע, זה אולי לא נעים אבל לא כואב ומייסר. יחד עם זאת, שווה להסתכל על זה כפעולה חד פעמית שאולי לא הכי נוחה במהלך הטיפול, אבל מביאה למראה גבות מושלם ויפהפה שיישאר איתך כשנה-שנתיים לפחות. 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות בקלניקה ברעננה – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447