close

מיקרובליידינג גבות

מיקרובליידינג גבות הוא פתרון לגבות דקיקות וחסרות פרופורציה, שמספק גבות יפות ומטופחות לאורך זמן. אז למי זה מתאים, האם זהו איפור קבוע וכיצד מיישמים את השיטה? הכל כאן:

טכניקת המיקרובליידינג נועדה לעיצוב ולבנייה של הגבות. האתגר העיקרי של השיטה הוא להתאים את הצורה הסופית לפנים של המטופלת וביחס למיקום הטבעי של הגבות הקיימות. זהו תהליך מדויק ביותר, שבו משתמשים בעט המכיל 10-12 מחטים זעירות. מחטים אלו טבולות בפיגמנט השיער הטבעי וצובעות את תאי העור החיצוניים. התוצאה המתקבלת היא של מראה המשתלב עם הגבות הקיימות ומקנה תחושה רעננה, אסתטית ומטופחת מאוד. 

האם זו שיטת השערה?

לא. מדובר בשתי שיטות שונות. מיקרובליידינג גבות נותר על שכבת האפידרמיס והשכבה החיצונית, כך שהאפקט יתפוגג מעצמו תוך שנה-שנתיים. שיטת השערה לעומת זאת, היא שיטה שתתאים למי שזקוקה לשיקום מהותי יותר, עם צבע דומיננטי ומילוי דרמטי של חורים ודלילות. קיימים גם הבדלים בשיטות העבודה, מאחר ומיקרובליידינג ממש ממשיך את הפיגמנט הקיים ואיננו משנה אותו לחלוטין. 

כיצד מתרחש תהליך הטיפול?

תחילה יש לנקות יסודית את הגבות ולהשתמש במשחה מאלחשת. כעת הקוסמטיקאית תמדוד את הגבות ותצייר (ללא שימוש במחט) את הצורה הסופית והרצויה. כעת יש להשתמש בעט שמחדיר את הפיגמנט לעור תוך כדי הברשה. 

האם יש לשיטה זו חסרונות?

נתחיל מהעובדה כי אין סיכון או פגיעה בשיער הטבעי של הגבות. ניתן לתקן אותן ולנקות כרגיל, לשנות את הצבע אם צבע הגבות השתנה (בשל גיל או חשיפה מוגברת לשמש אצל אנשים מסוימים) וכמובן לעצב את הגבות לכדי מראה אחיד ללא צורך באיפור מידי יום. 

יחד עם זאת, צריך לזכור שזו טיפול יחסית פולשני. במקום שאיננו מנוסה או מומחה מספיק, עשוי להיווצר זיהום כתוצאה מפעולות לא זהירות או שימוש בחומרים זולים מידי. קיים תמיד גם הסיכון לתגובה אלרגית וחשוב להתייעץ על כך מראש. כמו כן, מספר ימים לאחר הטיפול אי אפשר להתאפר במטרה לאפשר לעור להשתקם. מומלץ להימנע גם ממאמץ שעשוי לגרום לזיעה מקומית ויביא לגירוי. 

האם מיקרובליידינג גבות כואב?

הדבר משתנה ממטופלת למטופלת, אך חשוב לציין שההליך עצמו ללא אחלוש הוא מורגש. האחלוש יתרום לריכוך משמעותי לתחושה במהלך הטיפול ומאחר ולא מדובר בקעקוע, זה אולי לא נעים אבל לא כואב ומייסר. יחד עם זאת, שווה להסתכל על זה כפעולה חד פעמית שאולי לא הכי נוחה במהלך הטיפול, אבל מביאה למראה גבות מושלם ויפהפה שיישאר איתך כשנה-שנתיים לפחות. 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447

שאלות ותשובות

האם מדובר בקעקוע?

קעקוע רגיל חודר לשכבת האפידרמיס (שכבת העור העמוקה יותר), מה שמותיר את הפיגמנט על העור לנצח. מאחר ואזור העור בגבות דק ורגיש בהרבה, מדובר בטכניקה עדינה יותר שתוצאותיה יפוגו לאחר תקופה ויהיה ניתן לחדש את מראה הגבות באותה השיטה שוב וכמובן לבצע שינויים עם הזמן, כאשר המראה כבר לא מתאים לך.

לכמה זמן זה מחזיק?

מדובר באיפור קבוע שמחזיק מעמד למשך שנה בממוצע. שיטת השערה "תופסת" טוב יותר לבעלות עור רגיל ויבש. בעלות עור מעורב או שומני יצטרכו לחדש את הגבות בתדירות מעט גבוהה יותר.

למי זה מתאים?

לכל אחת שמעוניינת להפסיק להתאפר על בסיס יומיומי או שאיננה מתאפרת בעקבות קושי רפואי מסוים, בעלות ובעלי שיער גבות דליל או אזורים ללא צמיחה כלל, גבות שהאפירו או בעלות מראה לא אחיד וסימטרי.

האם שיטת השערה מחליפה צבע?

להבדיל משיטות קודמות לאיפור גבות קבוע, שיטת השערה משתמשת במכשור איכותי ופיגמנטים טובים ולכן לא אמורה להחליף צבע. חשוב לוודא שעובדים מול אשת מקצוע שמשתמשת בחומרים איכותיים ומבצעת את הטכניקה מתוך ניסיון ובקיאות ברמה טובה מאוד. המטרה היא לבחור בצבע בהתאם לצבע הגבות הטבעיות, כדי ליצור מראה שמשתלב בצורה המושלמת.

האם ניתן להסיר את זה?

בשיטת השערה ניתן לבצע מחיקה בלייזר, כך שהתוצאה הפיכה. בנוסף, כעבור שנה בממוצע המראה יזדקק לחידוש, כך שאפשר להימנע מלבצע את הטכניקה פעם נוספת.