טיפול הרמת ריסים הוא טיפול חדשני בטכניקה טיפולית הדורשת דיוק, תוך שימוש בחומרים ייחודיים לשימוש בתחום האסתטיקה והטיפוח.

הרמת הריסים מיועדת לעקל את הריסים הטבעיות כלפי מעלה, תוך יצירת מראה מודגש, נשי ואף חתולי במקצת, וחוסך מן הטופלת את הצורך והעלויות הכרוכים בעבודת איפור יום יומי במטרה להגיע לתוצאה הרצויה.

משך טיפול הרמת ריסים

הטיפול מתבצע במפגש בודד, כארבעים וחמש דקות, במסגרתו מתבצעת הרמת ריסים במספר שלבים, בניהם הפרדת הריסים העליונות והתחתונות, יצירת תבנית באמצעות דבק ייחודי לקיבוע היקף העיקול הרצוי ויצירת סלסול טבעי של הריסים,  תהליך ריכוך של הריסים לקבלת מראה טבעי ומראה פנים רך, וצביעה של הריסים.

כאשר נבחנת שאלת המחיר של הרמת הריסים, חשוב להביא בחשבון את ההוצאות הנחסכות מן המטופלת בחיי היום יום בזכות הטיפול, בתכשירי איפור ריסים יקרים ומתכלים, בתכשירי ניקוי איפור ושמירה על ניקיון וסטריליות של העין והסביבה כמו גם בזמן המוקדש לכך.

https://wa.me/972545915113 : לקביעת תור ולהתייעצות שלחי הודעה בוואטסאפ

עמידות הטיפול היא למעשה עמידות מוחלטת, אולם בדומה לצביעת שיער או החלקה, גידול טבעי של השיער מביא לאובדן התוצאה והצורך בחידוש. הרמת ריסים לרוב תחזיק מעמד לתקופה בת כשישה שבועות, זמן הצמיחה הטבעי של הריסים.

חשוב לבחור מטפלת מנוסה השולטת בטכניקות הטיפוליות ועושה שימוש בחומרים איכותיים בלבד, צבעים עמידים, בסטריליות מלאה ובבטיחות.

עלות ממוצעת לטיפול הרמת ריסים תעמוד על 350-450 ₪.לאחר ביצוע ההרמה אין חובה לחדש או לבצע הסרה כלשהי, ולבחירת המטופלת אם להרים את הריסים בהתאם לאירועים ותקופות בחיים או להקפיד על שימור התוצאה כשגרה.