נשים רבות מנהלות מידי יום שגרת טיפוח אישית מורכבת הכוללת שימוש במוצרים יקרים וכמובן זמן כדי להשיג את מראה הפנים הרצוי. אך האם איפור קבוע מסוגל לפטור אותנו מכל צורך באיפור? למי זה בכלל מתאים ואיך זה מתבצע? באנו לענות על כל השאלות:

מהו איפור קבוע?

איפור קבוע או בשמו המקצועי: "מיקרו-פיגמנטציה", הוא טכניקה קוסמטית רפואית שנועדה כדי לאפר את הפנים ולהקנות להן מראה אחיד ואסתטי לאורך זמן. במידה מסוימת, אפשר להחשיב את האיפור הקבוע כקעקוע לכל דבר, אלא שבכל זאת ישנו הבדל מהותי: איפור קבוע חודר רק אל שכבת האפידרמיס (השכבה העליונה) של העור, בעוד שקעקוע מגיע גם אל השכבה השניה וכך למעשה מנציח את הפיגמנטים שלו. בהתאמה, האיפור הקבוע ילך וידהה עם הזמן, עד שיהיה צורך בביצוע מחדש (או השארת המצב הטבעי כפי שהוא).

 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות בקלניקה איפור קבוע ברעננה – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447

לשם מה הוא נועד?

איפור קבוע משתמש בחומרים עדינים למדי שמסוגלים לרענן את הפנים ולספק מראה מאופר ואסתטי, לטפל בבעיות אסתטיות שונות וכך גם להימנע מהאילוץ להותיר אותו על הפנים לצמיתות אם בעתיד נרצה לשנות או להפסיק את אפקט האיפור. 

מענה אסתטי לגברים ונשים

טיפולי איפור קבוע מבוצעים בעיקר באזור הפנים ומסוגלים לספק תוצאות מצוינות במגוון רחב של צרכים קוסמטיים: הדגשת קווי המתאר של הפנים, מילוי לגבות ויצירת צורה אחידה, מענה איכותי למי שסובלת מאלרגיה לתכשירי איפור או הזעת יתר הגורמת להסרה של האיפור, הענקת מראה מלא חיות ורעננות, שפתיים סדוקות או לא סימטריות, שחזור פטמות אחרי הקטנת חזה או הרמת חזה, הדמיית זקיקי שיער באזור הקרקפת וכמובן הסרה של איפור קודם ויצירת איפור חדש ומותאם יותר. 

מענה שיקומי לגברים ונשים

כמו כן, האיפור הקבוע מתפקד גם כמשקם לאזורי הפנים ויתר אזורי הגוף ומתאים לאנשים שמתקשים באיפור עקב נכות או מגבלה מסוימת, כיסוי לצלקות ופגמים מהותיים, שחזור פטמות לאחר שחזור שד וכריתה, שיקום לדלילות או התקרחות באזורי הגבות, הריסים והשיער עקב מחלה או טיפולים כימותרפיים, מחלות עור הגורמות לפיגמנטציה, פגמים מולדים ועוד.

סוגים נפוצים של איפור קבוע

האיפור הקבוע מתמקד במובן הפופולרי שלו בעיקר בגבות, השפתיים והעיניים (קו אייליינר וריסים) ומעניק לפנים מראה מלא ואסתטי יותר. את הטיפול ניתן לעבור מגיל 18 ללא צורך בסיבה רפואית או הוכחה לחשיבות הטיפול מכל סוג שהוא. כן חשוב שההתאמה אליו תיבדק מול הגורם המוסמך המטפל בכם ועליו להיות מנוסה מאוד על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. 

 

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות בקלניקה ברעננה – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447

מהי הצללה בגבות? איך מבצעים אותה? למי בכלל זה מתאים? במאמר הבא תגלי כל מה שצריך על שיטת הצללת הגבות באמצעות פודרה, שתורמת למראה חיוני ומטופח ומספקת גימור מושלם לעיצוב הגבות.

מהי הצללה בגבות ?

טכניקת הצללת גבות או שיטת הפודרה, ידועה כטכניקה "רכה" וטבעית שמחליפה בשנים האחרונות את הצללת הבלוק – זו שבעבר יצרה מראה מגושם וחד, מאיים אפילו, שתרם למראה פחות מחמיא ויצר תחושה של גבות עשויות ומלאכותיות.

הצללת הפודרה מבוצעת ע"י מחט עדינה וללא כאבים, שטובלים בפיגמנט השיער הטבעי בגבות של המטופלת.

המחט מחוברת למכשיר חשמלי או ידני (מיקרושיידינג) והיא תיצור מראה אוורירי, אחיד וטבעי, שאין בו קווים מוגדרים ועשויים מידי. הטכניקה מחזיקה מעמד שנה + תלוי בסוג העור ובספיגה שלו ותוצאותיה יתקבלו כשבוע לאחר הטיפול .

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ הצללת גבות ברעננה – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447

למי זה מתאים שיטת הצללה בגבות ?

הגבות הן מסגרת הפנים. הן מבליטות את מראה הפנים ויוצרות תחושה אסתטית ומטופחת, גם מבחינת הצפיפות והמראה העשיר והמלא שלהן, אך גם ביחס למבנה הגבות שמשיק לקווי המתאר של הפנים. 

במקרים רבים, נשים משרטטות גבות עקב התקרחות מקומית באזורים מסוימים, מריטת יתר או חוסר סימטריה בין שתי הגבות, מה שיוצר אבדן מוגבר של השיער המקומי ומביא לשינוי בהבעת הפנים ותחושה של "עור זקן" יותר ומחסר חיוניות. 

שיטת הצללה גבות באמצעות הפודרה יוצרת מעין פיקסלים עדינים המייצרים הצללה עדינה מתחת לשיער הטבעי של הגבות, מה שמעניק להן צורה טובה וגם תחושה של נפח מלא ובריא.

שיטה זו מותאמת לאקלים הישראלי והיא מחזיקה מעמד זמן ממושך יותר מאשר שיטת השערה. בנוסף, הטכניקה תתאים גם לנשים שסובלות מצלקת מקומית או מראה לא מחמיא בעקבות פציעה או מחלה כלשהי וכך הן מתחדשות במראה איכותי וטבעי.

כמובן שניתן לטבול במים עם ההצללה, מה שהופך אותה לפרקטית גם עבור מי שאיננה מעוניינת להתאפר על בסיס קבוע או שאיננה יכולה מסיבות רפואיות. 

מראה טבעי, חיוני ואיכותי

שיטת הצללה בגבות אמנם פחות מוכרת מהמיקרובליידינג ושיטת השערה המפורסמות, אך היא נחשבת לשיטה טובה עבור נשים שמעוניינות בעור פנים צעיר, נטול פגמים ומראה מושלם ומחמיא.

חשוב לבחור בקוסמטיקאית המתמחה ביישום השיטה, מאחר וצריך למדוד בקפידה את גובה ורוחב הגבות ביחס למרחק הטבעי שלהן וכן בחירת פיגמנט שיתמזג כראוי עם הצבע הטבעי של הגבות. 

 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ הצללת גבות ברעננה – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447

עיצוב גבות הוא לא עוד אלמנט זניח שרק המשקיעות ביותר מתמקדות בו. מדובר בקווי המתאר של הפנים, המסגרת, ההבעה והצורה הכוללת להן, שמשתנה ומשתפרת פלאים ככל שהגבות מלאות, מטופחות ומתאימות למבנה הפנים עצמו. מי שמעדיפה שלא להתאפר על בסיס קבוע ולדאוג למראה מחמיא ללא צורך בטיפוח נוסף, תוכל לבצע את שיטת השערה. יש לך שאלות בנושא? ריכזנו את כל השאלות והתשובות במאמר הבא:

מהי שיטת השערה בגבות?

שיטה זו מיושמת על שכבת הדרמיס (שכבת העור העליונה) וכוללת מכשיר חשמלי או ידני, אליו מחוברת מחט הטבולה בפיגמנט שיער הגבות הטבעי של המטופלת. המחט חודרת לשכבת הדרמיס ומייצרת מראה שיער המחקה את הטבעי, כך שהגבות יתחדשו במראה מלא ואחיד ויזדקקו רק לניקוי כרגיל מסביב, ללא צורך בשינוי או תיקונים לצורה, העובי והאורך.

האם מדובר בקעקוע?

במידה מסוימת כן, אך הוא איננו קעקוע "מסורתי". קעקוע רגיל חודר לשכבת האפידרמיס (שכבת העור העמוקה יותר), מה שמותיר את הפיגמנט על העור לנצח. מאחר ואזור העור בגבות דק ורגיש בהרבה, מדובר בטכניקה עדינה יותר שתוצאותיה יפוגו לאחר תקופה ויהיה ניתן לחדש את מראה הגבות באותה השיטה שוב וכמובן לבצע שינויים עם הזמן, כאשר המראה כבר לא מתאים לך.

לכמה זמן זה מחזיק?

מדובר באיפור קבוע שמחזיק מעמד למשך שנה בממוצע. שיטת השערה "תופסת" טוב יותר לבעלות עור רגיל ויבש. בעלות עור מעורב או שומני יצטרכו לחדש את הגבות בתדירות מעט גבוהה יותר. 

למי זה מתאים?

לכל אחת שמעוניינת להפסיק להתאפר על בסיס יומיומי או שאיננה מתאפרת בעקבות קושי רפואי מסוים, בעלות ובעלי שיער גבות דליל או אזורים ללא צמיחה כלל, גבות שהאפירו או בעלות מראה לא אחיד וסימטרי. 

האם שיטת השערה מחליפה צבע?

להבדיל משיטות קודמות לאיפור גבות קבוע, שיטת השערה משתמשת במכשור איכותי ופיגמנטים טובים ולכן לא אמורה להחליף צבע. חשוב לוודא שעובדים מול אשת מקצוע שמשתמשת בחומרים איכותיים ומבצעת את הטכניקה מתוך ניסיון ובקיאות ברמה טובה מאוד. המטרה היא לבחור בצבע בהתאם לצבע הגבות הטבעיות, כדי ליצור מראה שמשתלב בצורה המושלמת. 

האם ניתן להסיר את זה?

בשיטת השערה ניתן לבצע מחיקה בלייזר, כך שהתוצאה הפיכה. בנוסף, כעבור שנה בממוצע המראה יזדקק לחידוש, כך שאפשר להימנע מלבצע את הטכניקה פעם נוספת. 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ – גבות בשיטת השערה. לחיוג לחצו כאן  073-7614447

סידור גבות נראה כמו מלאכה פשוטה: מורטים שערות מיותרות, גוזרים מעט בקצוות ומתחדשים בגבות נקיות ומעוצבות. האמנם? גבות מעצבות את מראה הפנים וצורתן תכריע את צורת הפנים כמעט לחלוטין. חשוב לשמור עליהן מלאות ומטופחות גם מעבר לניקיון הבסיסי וכך עושים זאת נכון:

טעויות נפוצות בסידור גבות

בתחום סידור הגבות מתייחסים לא פעם לטעויות הבסיסיות שהורסות את מבנה הגבה, פוגעות בצמיחה ובמראה הקבוע של שערות הגבה. כך למשל, מומלץ שלא להשתמש במראה מגדילה שפוגעת בפרספקטיבה לגבי המבנה הכולל. בהגדלה כזו, אומרים המומחים, כל שערה פתאום הופכת למיותרת והתוצאה היא מריטה של שערות חיוניות למראה הכולל. גם לתאורה יש אלמנט חיוני, מאחר ותאורה שאיננה מלאה עלולה ליצור מראה לא תואם בין שתי הגבות או למנוע מהן לעמוד ביחס טוב עם כל הפנים. כמובן שגם גבות שנקצצו יותר מידי יגדלו תוך מספר ימים בצורה לא טובה ולכן מומלץ לסרק אותן למעלה והחוצה לכיוון הרקות לפני הגזירה. יש להתרחק מבסיס הגבה ולהשתמש במספריים המיועדות לשיער ולא במספרי ציפורניים קמורות. 

מתי נוגעים בגבות, מנקים ומעצבים?

סידור גבות טוב מתרחש אחת לשבועיים-שלושה, כאשר צריך להימנע מלגעת בהן בין סידור לסידור. ככל שהמריטה תדירה יותר, כך השיער יצמח באופן מוגבר ולכן חשוב שהגבות ישוקמו כראוי וישדרו מראה טבעי יותר. 

אם הגבות איבדו פרופורציה ובעיקר כאשר שתי הגבות לא תואמות (אחת דקיקה יותר מהאחרת למשל), חשוב לפעול בעדינות: גזירה, ניקוי מסביב ולהימנע מנגיעה נוספת. חשוב להדגיש שלגבות לוקח כשישה חודשים להשיג כיוון צמיחה טבעי מחדש לאחר שבוצע בהן שינוי ולכן חשוב שכל ניקיון יבוצע בצורה מאופקת ושקולה מאוד. 

איך מבצעים סידור גבות לבד?

רצוי להתחיל בסירוק עם מברשת ולאחר מכן להתייחס לשלוש הנקודות החשובות: הנקודה האנכית מכנפי האף ועד לתחילת הגבה, מהאף עד לקצה הקרוב לרקות והקו הישר מאמצע העין עד לגבה, מה שמגדיר את הקשת (שיא הגובה) ואמור להתבצע רק בהסרת השיער שמעבר לאותו הקו. 

ומה לגבי שעווה? ניתן להשתמש בה כדי לנקות את האזורים שסביב המצח והרקות, כל עוד נשמר המראה הטבעי והקו הכללי לא ייראה "עשוי" יתר על המידה. בעפעף התחתון מומלץ להשתמש בשעווה בזהירות יתרה, מאחר וזהו עור דק והמקום עשוי לסבול בטווח הארוך מפיגמנטציה. 

במקרה של קושי וגם כאשר דרושה צמיחה טובה ושיקום לגבות הרוסות, חשוב שסידור הגבות יתבצע מול קוסמטיקאית מומחית. 

ניתן לקבוע פגישה – לסידור גבות מקצועי.  לחצו כאן  073-7614447

לחזרה לעמוד הבית לחצי כאן