close

איפור קבוע

נשים רבות מנהלות מידי יום שגרת טיפוח אישית מורכבת הכוללת שימוש במוצרים יקרים וכמובן זמן כדי להשיג את מראה הפנים הרצוי. אך האם איפור קבוע מסוגל לפטור אותנו מכל צורך באיפור? למי זה בכלל מתאים ואיך זה מתבצע? באנו לענות על כל השאלות:

מהו איפור קבוע?

איפור קבוע או בשמו המקצועי: “מיקרו-פיגמנטציה”, הוא טכניקה קוסמטית רפואית שנועדה כדי לאפר את הפנים ולהקנות להן מראה אחיד ואסתטי לאורך זמן. במידה מסוימת, אפשר להחשיב את האיפור הקבוע כקעקוע לכל דבר, אלא שבכל זאת ישנו הבדל מהותי: איפור קבוע חודר רק אל שכבת האפידרמיס (השכבה העליונה) של העור, בעוד שקעקוע מגיע גם אל השכבה השניה וכך למעשה מנציח את הפיגמנטים שלו. בהתאמה, האיפור הקבוע ילך וידהה עם הזמן, עד שיהיה צורך בביצוע מחדש (או השארת המצב הטבעי כפי שהוא).

לשם מה הוא נועד?

איפור קבוע משתמש בחומרים עדינים למדי שמסוגלים לרענן את הפנים ולספק מראה מאופר ואסתטי, לטפל בבעיות אסתטיות שונות וכך גם להימנע מהאילוץ להותיר אותו על הפנים לצמיתות אם בעתיד נרצה לשנות או להפסיק את אפקט האיפור. 

מענה אסתטי לגברים ונשים

טיפולי איפור קבוע מבוצעים בעיקר באזור הפנים ומסוגלים לספק תוצאות מצוינות במגוון רחב של צרכים קוסמטיים: הדגשת קווי המתאר של הפנים, מילוי לגבות ויצירת צורה אחידה, מענה איכותי למי שסובלת מאלרגיה לתכשירי איפור או הזעת יתר הגורמת להסרה של האיפור, הענקת מראה מלא חיות ורעננות, שפתיים סדוקות או לא סימטריות, שחזור פטמות אחרי הקטנת חזה או הרמת חזה, הדמיית זקיקי שיער באזור הקרקפת וכמובן הסרה של איפור קודם ויצירת איפור חדש ומותאם יותר. 

מענה שיקומי לגברים ונשים

כמו כן, האיפור הקבוע מתפקד גם כמשקם לאזורי הפנים ויתר אזורי הגוף ומתאים לאנשים שמתקשים באיפור עקב נכות או מגבלה מסוימת, כיסוי לצלקות ופגמים מהותיים, שחזור פטמות לאחר שחזור שד וכריתה, שיקום לדלילות או התקרחות באזורי הגבות, הריסים והשיער עקב מחלה או טיפולים כימותרפיים, מחלות עור הגורמות לפיגמנטציה, פגמים מולדים ועוד.

סוגים נפוצים של איפור קבוע

האיפור הקבוע מתמקד במובן הפופולרי שלו בעיקר בגבות, השפתיים והעיניים (קו אייליינר וריסים) ומעניק לפנים מראה מלא ואסתטי יותר. את הטיפול ניתן לעבור מגיל 18 ללא צורך בסיבה רפואית או הוכחה לחשיבות הטיפול מכל סוג שהוא. כן חשוב שההתאמה אליו תיבדק מול הגורם המוסמך המטפל בכם ועליו להיות מנוסה מאוד על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. 

 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447

שאלות ותשובות

האם מדובר בקעקוע?

קעקוע רגיל חודר לשכבת האפידרמיס (שכבת העור העמוקה יותר), מה שמותיר את הפיגמנט על העור לנצח. מאחר ואזור העור בגבות דק ורגיש בהרבה, מדובר בטכניקה עדינה יותר שתוצאותיה יפוגו לאחר תקופה ויהיה ניתן לחדש את מראה הגבות באותה השיטה שוב וכמובן לבצע שינויים עם הזמן, כאשר המראה כבר לא מתאים לך.

לכמה זמן זה מחזיק?

מדובר באיפור קבוע שמחזיק מעמד למשך שנה בממוצע. שיטת השערה "תופסת" טוב יותר לבעלות עור רגיל ויבש. בעלות עור מעורב או שומני יצטרכו לחדש את הגבות בתדירות מעט גבוהה יותר.

למי זה מתאים?

לכל אחת שמעוניינת להפסיק להתאפר על בסיס יומיומי או שאיננה מתאפרת בעקבות קושי רפואי מסוים, בעלות ובעלי שיער גבות דליל או אזורים ללא צמיחה כלל, גבות שהאפירו או בעלות מראה לא אחיד וסימטרי.

האם שיטת השערה מחליפה צבע?

להבדיל משיטות קודמות לאיפור גבות קבוע, שיטת השערה משתמשת במכשור איכותי ופיגמנטים טובים ולכן לא אמורה להחליף צבע. חשוב לוודא שעובדים מול אשת מקצוע שמשתמשת בחומרים איכותיים ומבצעת את הטכניקה מתוך ניסיון ובקיאות ברמה טובה מאוד. המטרה היא לבחור בצבע בהתאם לצבע הגבות הטבעיות, כדי ליצור מראה שמשתלב בצורה המושלמת.

האם ניתן להסיר את זה?

בשיטת השערה ניתן לבצע מחיקה בלייזר, כך שהתוצאה הפיכה. בנוסף, כעבור שנה בממוצע המראה יזדקק לחידוש, כך שאפשר להימנע מלבצע את הטכניקה פעם נוספת.