close

איפור קבוע גבות

בתחום האיפור ניתן למצוא מאות פתרונות איכותיים לכל צורך, מטרה ומראה. כל אחד מהפתרונות מתאים גם לאופי המתאפרים עצמם – מוצר המותאם ככיסוי נוסף למשקיעים או כפתרון קליל לממהרים, כאפקט המטשטש בעיות בעור או מדגיש קווי מתאר, איפור יומיומי או לערב ועוד המון אפשרויות. איפור קבוע גבות הפך בשנים האחרונות למעין תת-תחום בפני עצמו והוא מציע התאמה מעולה למנעד רחב של אנשים ובכל גיל, העדפה ומצב שיער הגבות.

מהו איפור קבוע גבות?

מדובר בטכניקה פופולרית לעיצוב הגבות, כך שהן יתחדשו בצורה, מילוי ומראה איכותיים בתוצאה שנראית טבעית לחלוטין ונשמרת על הפנים באופן קבוע עד לשנתיים וחצי-שלוש לכל היותר. האיפור הקבוע הפך ללהיט הן בקרב צעירות שמעוניינות להימנע ממריטת יתר של שיער ולהשיג מראה איכותי במינימום מאמץ עתידי והן בקרב מבוגרות הנוטות לסבול יותר מדלילות של השיער או אזורים בהם לא מתרחשת יותר צמיחה. 

בעבודה עם איפור קבוע גבות המטופלים יכולות להתחדש גם בפיגמנט אחר, אם לדוגמה מדובר בגבות שהפכו ללבנות עם הזמן או גבות בלונדיניות בהירות מאוד שיש רצון להדגיש מעט יותר. התוצאה היא מראה אסתטי ואחיד בשתי הגבות, שמשנה פלאים את מראה הפנים, מעשיר אותו וגורם לו להיראות צעיר יותר ומלא חיוניות.

איך זה מתבצע?

הטיפול כולל מכונה חשמלית המחוברת בקצה שלה למחט דקה, אותה טובלים תחילה בפיגמנט. אם זה נשמע לכם ממש כמו קעקוע – אתם לא רחוקים מהאמת. לעומת הקעקוע, איפור קבוע גבות חודר רק אל השכבה עליונה (דרמיס) של העור וכך ינציח את המראה הרצוי למשך תקופה קצובה בלבד. באופן הזה יהיה ניתן לבצע שינויים עתידיים בקלות ואף להסיר את האיפור במידת הצורך באמצעות צביעה חוזרת של הגבה בגוון יותר טבעי. 

בחירת הגורם המקצועי

אם איפור קבוע בגבות נשמע כמו הפתרון האידאלי בעבורכם ומכל סיבה אפשרית, מומלץ לפנות למומחה פרא-רפואי, מאפרת, קוסמטיקאית או מכון לטיפולים אסתטיים שיש להם ניסיון מוכח בטיפולים מהסוג הזה והם כבר רכשו מיומנות משמעותית בנושא. למרות שהצלחותיו של האיפור הקבוע מעולות, עדיין מדובר בהליך פולשני שעשוי ליצור תחושת כאב ואי נוחות במהלך האיפור עצמו וחשוב לספק מענה מקצועי בנושא הזה, גם מבחינת רגישויות אפשריות, רף סיבולת נמוך מאוד או תופעות לוואי פוטנציאליות עם סיום הטיפול. 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447

שאלות ותשובות

האם מדובר בקעקוע?

קעקוע רגיל חודר לשכבת האפידרמיס (שכבת העור העמוקה יותר), מה שמותיר את הפיגמנט על העור לנצח. מאחר ואזור העור בגבות דק ורגיש בהרבה, מדובר בטכניקה עדינה יותר שתוצאותיה יפוגו לאחר תקופה ויהיה ניתן לחדש את מראה הגבות באותה השיטה שוב וכמובן לבצע שינויים עם הזמן, כאשר המראה כבר לא מתאים לך.

לכמה זמן זה מחזיק?

מדובר באיפור קבוע שמחזיק מעמד למשך שנה בממוצע. שיטת השערה "תופסת" טוב יותר לבעלות עור רגיל ויבש. בעלות עור מעורב או שומני יצטרכו לחדש את הגבות בתדירות מעט גבוהה יותר.

למי זה מתאים?

לכל אחת שמעוניינת להפסיק להתאפר על בסיס יומיומי או שאיננה מתאפרת בעקבות קושי רפואי מסוים, בעלות ובעלי שיער גבות דליל או אזורים ללא צמיחה כלל, גבות שהאפירו או בעלות מראה לא אחיד וסימטרי.

האם שיטת השערה מחליפה צבע?

להבדיל משיטות קודמות לאיפור גבות קבוע, שיטת השערה משתמשת במכשור איכותי ופיגמנטים טובים ולכן לא אמורה להחליף צבע. חשוב לוודא שעובדים מול אשת מקצוע שמשתמשת בחומרים איכותיים ומבצעת את הטכניקה מתוך ניסיון ובקיאות ברמה טובה מאוד. המטרה היא לבחור בצבע בהתאם לצבע הגבות הטבעיות, כדי ליצור מראה שמשתלב בצורה המושלמת.

האם ניתן להסיר את זה?

בשיטת השערה ניתן לבצע מחיקה בלייזר, כך שהתוצאה הפיכה. בנוסף, כעבור שנה בממוצע המראה יזדקק לחידוש, כך שאפשר להימנע מלבצע את הטכניקה פעם נוספת.