איפור גבות ברעננה

כולנו רוצות גבות טבעיות, מלאות ומטופחות שמספקות גימור אסתטי ונעים למראה הפנים. איפור גבות נחשב כיום לטרנד בעולם האיפור וייצר מעין מודעות חדשה שלא הייתה לנו קודם לכן בנוגע לצורך בשמירה על מראה הגבות התקין ושיפור המראה הבלתי מחמיא שהתבסס בעבר על גבות דקיקות ועשויות מידי. אבל מה עושים כאשר הגבות דלילות? חסרות צמיחה או בעלות צמיחה מוגזמת? הנה כל מה שצריך לדעת על איפור גבות כתשובה הקוסמטית לשיפור המראה:

מהן השיטות הקיימות?

איפור גבות נחשב כיום לשיטה קבועה שתחזיק מעמד כשנה-שנתיים בהתאם לשיטה המיושמת. הוא חובק בתוכו את טכניקות האיפור הקבוע כמו שיטת השערה המבוססת על מעין קעקוע לשכבת העור העליונה בלבד (מיושם רק על שכבת הדרמיס, להבדיל מקעקוע מסורתי הצורב גם את השכבה הפנימית וכך נותר לנצח) והמיקרובליידינג שמחקה את המראה הטבעי. יחד עם אלו, ישנו כמובן האיפור הטבעי באמצעות מוצרי איפור לגבות שכל אחת תוכל ליישם כשהיא מתאפרת מול המראה בבית, מה שיוצר לוק מושלם לגבות באופן יומיומי ומייתר את הצורך באיפור קבוע.

איפור קבוע בגבות

 

איך מאפרים גבות כמו שצריך?

מטרת העל היא לספק לגבות מראה עשיר וטבעי, מבלי שייראה "עשוי" יתר על המידה. תחילה צריך לסרק את הגבה במסרק גבות (עדיין אין לך? השתמשי במברשת שיניים), מה שיעזור לזהות את האזורים הדלילים והחלקיים שיהיה בהם צורך בהשלמה. ככל שהסירוק מתבצע, כך מתבררת גם הצורה המקורית של כל גבה. יהיה אפשר להבחין בזוויות, אורכים, מרחק הגבות זו מזו, הבדלים בשיא הגבה לכיוון הרקה ועוד.

לאחר שסירוק הגבה מתבצע (כלפי מעלה והחוצה לכיוון הרקות), יהיה אפשר לעבור עליהן באמצעות עיפרון גבות שיתן מילוי טוב לחורים ולמקומות חסרים. 

איפור גבות באמצעות ג'ל וצללית

כעת יש להשתמש בג'ל עם מכחול צפוף שנועד כדי לצייר את הקווים הדקיקים המדמים אזור צמיחה ומשלימים את המראה הכולל. כאן הפעולה מחייבת זהירות, שכן בדומה למריחת אייליינר, צביעת יתר תספק מראה מלאכותי מאוד. 

לסיום יש לרכך ולטשטש כל אזור שבו נגענו: להשתמש בצללית כהה שתמקד את הגוון הכהה במרכז הגבה ועד סופה ובצללית בהירה יותר בחלק של תחילת הגבה (מעל האף). הצללית תקבע את הג'ל והעיפרון. לסיום, יש לסרק שוב את הגבה, במטרה לאחד אותה עם האיפור. אפשר להבליט את עצם הגבה לאחר מכן בשימר או היילייטר. 

 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447