שיטת השערה

מהי הצללת גבות? איך מבצעים אותה? למי בכלל זה מתאים? במאמר הבא תגלי כל מה שצריך על שיטת הצללת הגבות באמצעות פודרה, שתורמת למראה חיוני ומטופח ומספקת גימור מושלם לעיצוב הגבות.

מהי הצללת גבות?

טכניקת הצללת גבות או הצללת פודרה, ידועה כטכניקה "רכה" וטבעית שמחליפה בשנים האחרונות את הצללת הבלוק – זו שבעבר יצרה מראה מגושם וחד, מאיים אפילו, שתרם למראה פחות מחמיא ויצר תחושה של גבות עשויות ומלאכותיות. הצללת הפודרה מבוצעת ע"י מחט עדינה וללא כאבים, שטובלים בפיגמנט השיער הטבעי בגבות של המטופלת. המחט מחוברת למכשיר חשמלי או ידני (מיקרושיידינג) והיא תיצור מראה אוורירי, אחיד וטבעי, שאין בו קווים מוגדרים ועשויים מידי. הטכניקה מחזיקה מעמד שנה-שנתיים ותוצאותיה יתקבלו כשבוע לאחר הטיפול.

למי זה מתאים?

הגבות הן מסגרת הפנים. הן מבליטות את מראה הפנים ויוצרות תחושה אסתטית ומטופחת, גם מבחינת הצפיפות והמראה העשיר והמלא שלהן, אך גם ביחס למבנה הגבות שמשיק לקווי המתאר של הפנים. 

במקרים רבים, נשים משרטטות גבות עקב התקרחות מקומית באזורים מסוימים, מריטת יתר או חוסר סימטריה בין שתי הגבות, מה שיוצר אבדן מוגבר של השיער המקומי ומביא לשינוי בהבעת הפנים ותחושה של "עור זקן" יותר ומחסר חיוניות. 

הצללת גבות באמצעות הפודרה יוצרת מעין פיקסלים עדינים המייצרים הצללה עדינה מתחת לשיער הטבעי של הגבות, מה שמעניק להן צורה טובה וגם תחושה של נפח מלא ובריא. שיטה זו מותאמת לאקלים הישראלי והיא מחזיקה מעמד זמן ממושך יותר מאשר שיטת השערה. בנוסף, הטכניקה תתאים גם לנשים שסובלות מצלקת מקומית או מראה עורי לא מחמיא בעקבות פציעה או מחלה כלשהי וכך הן מתחדשות במראה איכותי וטבעי. כמובן שניתן לטבול במים עם ההצללה, מה שהופך אותה לפרקטית גם עבור מי שאיננה מעוניינת להתאפר על בסיס קבוע או שאיננה יכולה מסיבות רפואיות. 

מראה טבעי, חיוני ואיכותי

שיטת ההצללה אמנם פחות מוכרת מהמיקרובליידינג ושיטת השערה המפורסמות, אך היא נחשבת לשיטה טובה עבור נשים שמעוניינות בעור פנים צעיר, נטול פגמים ומראה מושלם ומחמיא. חשוב לבחור בקוסמטיקאית המתמחה ביישום השיטה, מאחר וצריך למדוד בקפידה את גובה ורוחב הגבות ביחס למרחק הטבעי שלהן וכן בחירת פיגמנט שיתמזג כראוי עם הצבע הטבעי של הגבות. 

 

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ – . לחיוג לחצו כאן  073-7614447